Kdo vlastně jsme ?

Jsme převážně řidiči dodávek tzv. dětských kamionů, jsme ti co potkáváte na silnici ve dne v noci, jsme ti kdo vozí zásilky co nepočkají a jsme hlavně ti co nevidí rodinu a nejbližší přátele několik dní, někdy i týdnů. My všichni co vozíme nálepku KK víme, že nejsme na silnici sami.

Z Facebookové skupiny Kinderkamionaci.eu (ano tahle jediná je původní a originální, zbytek jsou pouze výkřiky do tmy) se stal jakýsi klub řidičů všech dodávek, pick-upů, odtahovek, ale i kamionů a jako jedna z mála FB skupin se přesunula z počítačů do reality. Přínosem nám je sdílet si mezi sebou informace o aktuální dopravní situaci, zdržení, dopravních nehodách apod.

Je jedno pod jakou spedicí jezdíš a jak staré auto máš, důležité je myslet a hlavně se chovat na silnici jako KinderKamioňák. Sdílet svoje zkušenosti z cest s mladšími, nebo méně zkušenými kolegy, pomoct najít v nouzi nejbližší servis či třeba podarovat kolegu/kolegyni raní kávou je někdy k nezaplacení.

Kde nás můžete potkat ?

KinderKamioňáci.eu to jsou řidiči nejen z Česka, ale také celého Slovenska. Naše cesty jsou různé – od vnitrostátních přeprav, až po mezinárodní. Cíle cest ? Celá Evropa, jsme prostě všude 😉  

Staň se i ty KinderKamioňákem a nebuď na silnici sám, stačí zaslat žádost na FB a odpovědět na pár otázek.